Zvaniet: +371 29909907

SEO Pakalpojumi

SEO Pakalpojumi – Garantēti TOP10 rezultāti Google?SEO pakalpojumi top 10

SEO (Search Engine Optimization) jeb mājas lapas optimizācija ir vairāku kritēriju piemērošana meklēšanas sistēmu algoritmiem, tādiem kā Google, Bing un Yahoo.
Katra meklēšanas sistēma, tāda kā Google, izmanto dažādus kritērijus, lai pozicionētu mājas lapas meklēšanas sistēmā.Google izmanto ap 200 SEO kritērijiem, lai pozicionētu mājas lapu meklēšanas rezultātos.Mēs kā SEO speciālisti zinam, kas ir šie kritēriji un tādēļ spējam Jums palīdzēt sasniegt šos TOP10 rezultātus Google un citās meklēšanas sistēmās.TOP10 rezultāti nodrošinās lielāku mājas lapas apmeklējumu, kas novedīs pie vairāk pārdotu produktu vai pakalpojumu.

Ko mājas lapas optimizācija dos Jūsu uzņēmumam?

Vairāk cilvēki atradīs Jūsu biznesu;

Vairāk mājas lapas apmeklējumi;

Jauni klienti;

Vairāk pārdošanas;

Pieaugs uzņēmuma atpazīstamība.

SEO pakalpojumi, ko peidāvā KurlandMedia ir kas vairāk par tikai sasniegtu konkrētu pozīciju Google un citās meklēšanās sistēmās. Mēs palīdzam ne tikai sasniegt labus rezultātus Google, bet veicam dažādus mājas lapas uzlabojumus/ieteikumus, kas veicinās produkta vai pakalpojuma pārdošanas (conversions).

SEO pakalpojumi palīdzēs pārdot vairāk.

SEO nodrošina, ka Jūsu mājas lapa ir atrodama Google pēc dažādu atslēgvārdu meklējumiem. Piemēram, Jūs piedāvājat “Grāmatvedības pakalpojumus”, bet ja Jūsu mājas lapa nedod pareizos signālus meklēšanas sistēmām, tās nespēs Jūs pozicionēt TOP10 rezultātos, kas savukārt noved pie tā, ka cilvēki meklējot Jūsu pakalpojumu, Jūs vienkārši neatradīs.

Šajā situācijā Jūs jau zaudējat potenciālos klientus.

Svarīgi ir būt atrodamiem, lai cilvēki zinātu par Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem vai produktiem.

Esi atrodams Google meklēšanas sitēmā, ar Google draudzīgu SEO optimizāciju (WhiteHat SEO);

Mājas lapas optimizācija (SEO) veicinās Jūsu uzņēmuma atpazīstamību;

Esiet redzami cilvēkiem, kas jau meklē Jūsu produktus vai pakalpojumus.

SEO pakalpojumi, ko piedāvā KurlandMedia nodrošinās Jūsu mājas lapas TOP pozīcijas Google.

Cik maksā SEO pakalpojumi?

SEO pakalpojumi Latvijā ir dažādās cenās un nevienmēr cena atbilst reālajai situācijai un piedāvājumam. Latvijā SEO pakalpojumi tiek piedāvāti ar dažādām metodēm, ar Google nedraudzīgām un draudzīgām metodēm. Kāda ir atšķirība? Atšķirība ir vienkārša, nedraudzīga metode (īstermiņa domājoša metode) ir nestabila taču sniedz ātrāku rezultātu. Draudzīga metode ir, darboties pēc Google un citu meklēšanas sistēmu kritērijiem, kas sniedz ilgtermiņa ieguvumu un mājas lapa nepazudīs no TOP rezultātiem pie pirmā Google “apdeita/atjauninājuma”.

Mēs piedāvājam Google draudzīgus SEO risinājumus, kas ir pārbaudīti un strādās Jūsu labā arī ilgtermiņā.

SEO pokalpojumu cena sākas no €99 menesī (atkarīgs no konkurences uz Jūsu izvēlētajiem atslēgvārdiem);

Cenu nosaka arī pēc Jūsu mājas lapas stāvokļa – Cik daudz darbs jāiegulda utt…

Uztieciet savu mājas lapas optimizācijas procesu KurlandMedia – Mums ir pieredze, sniedzot šo pakalpojumu jau vairāk kā 11 gadu garumā.

Mūsu piedāvātie pakalpojumi

Audits un ieteikumi (SEO Tips);

Industrijas izpēte;

Atslēgvārdu izpēte;

Konkurentu analīze;

Ārējo saišu izpēte;

Mājas lapas optimizācija;

Ārējā optimizācija;

Monitorings;

Konsultācijas (SEO Consultant);

Par visu sīkāk varat uzzināt, sazinoties ar mums un norunājot tikšanos. Labprāt pastāstīsim, ko mēs spējam izdarīt, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pozīcijas Google. Mēs sadarbojamies arī ar kompānijām kaimiņvalstīs (Igaunijā un Lietuvā), līdz ar to spējam piedāvāt šo pakalpojumu arī citās valodās un Jums savukārt paverot jaunas iespējas iekarot kaimiņvalstu tirgus.

Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar mums un mēs pastāstīsim par savu pieredzi, kas ir izveidojusies vairāk kā 6 gadu garumā. KurlandMedia – Kvalitatīvi SEO pakalpojumi, kas izmainīs Jūsu biznesu.