Zvaniet: +371 29909907

Sociālo Tīklu Mārketings

Sociālais mārketings – Sociālo tīklu mārketinga pakalpojumi

Siciālais mārketings (Social media marketing) ir neatņemama sastāvdaļa jebkuram mūsdienīgam uzņēmumam. Sociālos tīklus, tādus kā Facebook, Twitter, Google+, Draugiem un Pinterest izmanto liela daļa Latvijas iedzīvotāju un tādēļ ir svarīgi, ka arī Jūsu biznesa profils ir pieejams šajos tīklos.Atrasties tur, kur ir Jūsu potenciālie klienti ir svarīgi jebkuram uzņēmumam. KurlandMedia piedāvātie sociālo tīklu mārketinga pakalpojumi var palīdzēt Jūsu uzņēmumam iegūt jaunus klientus un tādejādi pārdot vairāk.

Sociālais mārketings, galvenokārt veicina Jūsu uzņēmuma atpazīstamību un palīdz popularizēt Jūsu piedāvātos produktus vai pakalpojumus.

Mēs kā interneta mārketinga un sociālo tīklu mārketinga speciālisti zinam, kā sociālais mārketings var palīdzēt tieši Jūsu uzņēmumam.

Sociālais mārketings un sociālo tīklu mārketings Latvijā

Veicina uzņēmuma un to piedāvāto produktu, un pakalpojumu atpazīstamību;

Vairāk Jauni potenciālie klienti;

Vairāk pārdošanas;

Esiet tur, kur uzturas lielākā daļa Jūsu potenciālo klientu.

Sociālais mārketings spēj sniegt Jums ilgi gaidīto biznesa izaugsmi. Piesaistiet jaunus klientus ar sociālo tīklu palīdzību un veiciniet sava uzņēmuma kā zīmola atpazīstamību.

Sociālo tīklu mārketings sākot no €50 mēnesī

Sociālo tīklu administrēšanas pakalpojumi

KurlandMedia piedāvā profesionālus sociālo tīklu administrēšanas pakalpojumus. Mēs izstrādajam sociālo tīklu mārketinga stratēģiju (Social Media Marketing Plan) un sadarbībā ar Jūsu uzņēmuma mārketinga speciālistu, veicam Jūsu uzņēmuma sociālo tīklu profesionālu administrēšanu.

Visu populārāko sociālo tīklu administrēšana:

Facebook;

Draugiem.lv;

Twitter;

Pinterest;

Google+;

Foursquare;

LinkedIn.

Un citiem Jūsu uzņēmuma sociālajiem tīkliem

Sociālo tīklu mārketings, ko piedāvā KurlandMedia, veicinās Jūsu uzņēmuma attīstību.

Reklāma sociālajos tīklos.

Reklāma sociālajos tīklos ir neatņema sastāvdaļa no interneta mārketinga aktivitātēm jebkuram uzņēmumam, ja vēlaties popularizēt savu biznesu internetā.

Mēs piedāvājam profesionāli veidotas reklāmas kampaņas populārākajos un Jums svarīgākajos sociālajos tīklos.

Facebook;

Instagram;

Twitter;

Uztieciet savu sociālo tīklu pārvaldīšanu profesionāļiem – KurlandMedia – Pārdomāta reklāma sociālajos tīklos ar zinošu speciālistu palīdzību.

Sociālo tīklu “sekotāju” nodrošināšana

Sociālo tīklu sekotāji ir ļoti svarīga sastāvdaļa, ja vēlaties popularizēs savu zīmolu, pakalpojumus vai produktus. Sekotāji ir Jūsu potenciālie klienti, un viņi sekos Jūsu sociālo tīklu lapai tikai tad, ja jūs publicēsiet kvalitatīvu saturu.

KurlandMedia speciālisti parūpēsies, lai saturs, kas tiek publicēts Jūsu sociālo tīklu lapās, būtu kvalitatīvs un Jūsu sociālo tīklu lapu sekotāju skaits pieaugtu.

Par visu sīkāk varat uzzināt, sazinoties ar mums un norunājot tikšanos. Labprāt pastāstīsim, kā mēs spējam palīdzēt uzlabotu Jūsu uzņēmuma atpazīstamību interetā ar sociālo tīklu mārketinga palīdzību. Mēs sadarbojamies arī ar kompānijām kaimiņvalstīs (Igaunijā un Lietuvā), līdz ar to spējam piedāvāt šo pakalpojumu arī ārpus Latvijas robežām.

Zvaniet mums +371 28808598 un mēs pastāstīsim, kā sociālo tīklu mārketings var palīdzēt Jums pārdot vairāk. KurlandMedia – Kvalitatīvs sociālo tīklu mārketings.